Pfluger Koperty sp. z o.o.

Profesjonalizm. Jakość. Szybkość.

Aktualne oferty pracy

Jesteśmy jednym z największych producentów kopert zadrukowanych w skali europejskiej. Produkujemy między innymi koperty do kampanii reklamowych, koperty firmowe dla instytucji finansowych. Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu i działamy na wielu europejskich rynkach

Poszukujemy pracowników na stanowiska :

Zainteresowany/a? Zadzwoń do nas lub wyślij CV. Umówimy się na spotkanie na którym będziesz mógł/a zobaczyć jak się u nas pracuje.

Masz pytania odnośnie rekrutacji?

+48 512 021 293

Chcesz wysłać CV?

 rekrutacja@pfluger-koperty.pl

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Pfluger Koperty Sp. z.o.o. ul. Zawiła 56, 30-390 Kraków na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Pfluger Koperty Sp. z.o.o. ul. Zawiła 56, 30-390 Kraków na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Pfluger Koperty Sp. z o. o.
ul. Zawiła 56
30-390 Kraków
Tel. 12 252 02 00
Fax. 12 252 02 02

 

Operator maszyny (również bez doświadczenia)

Do obowiązków osób na tym stanowisku należeć będzie:
• Ustawienie i obsługa maszyny
• Naprawa oraz konserwacja maszyny

Szukamy osób, które:
• Mają zmysł techniczny i lubią pracować z maszynami
• Potrafią diagnozować usterki i je usuwać
• Są dyspozycyjne do pracy na pełny etat w systemie 3-zmianowym, sporadycznie soboty (dodatkowo płatne)
• Mają wykształcenie mechaniczne lub pokrewne (mile widziane)

Dlaczego my?
• Atrakcyjne zarobki: 16,47 zł na rękę za godzinę (w tym premia) – stawki dla początkujących. Dla osób z doświadczeniem stawki odpowiednio wyższe.
• Umowa o pracę na pełny etat
• Możliwość wieloletniego, stabilnego zatrudnienia
• Szkolenie oraz opieka doświadczonego pracownika
• Możliwość pracy w nadgodzinach (dodatkowo płatnych)
• Prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę z możliwością dołączenia rodziny
• A także dodatkowe pieniądze na wakacje, święta i imprezy integracyjne
• Praca w Krakowie: łatwy dojazd liniami 114, 178, 201, 204, 233 – przystanek Zawiła

 
 

Obowiązek RODO:

Administratorem Danych Osobowych jest Pfluger Koperty Sp. z.o.o. ul. Zawiła 56, 30-390 Kraków. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych - adres email: inspektor@pfluger-koperty.pl

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcy danych osobowych to: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez sześć miesięcy od dnia przesłania CV.

Za zgodą kandydatów w okresie jednego roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Firma należąca do grupy BONG

Nach oben